Akyurt Su Tesisatçısı
Akyurt Tıkanıklık Açma
Akyurt Gider Açma
Akyurt Su Kaçaşı Tespiti
Akyurt Petek Temizleme

Akyurt Su Tesisatçısı olarak Tüm İlçelerde ve Mahallelerde 

Lavabo, Mutfak, Banyo, Klozet, Tuvalet ve Pimaş Tıkanıklığını Son Teknoloji Makinalarımızla 

KIRMADAN & DÖKMEDEN HEMEN AÇIYORUZ.

Akyurt TIKANIK & GİDER
KANAL - LOGAR AÇMA

ACİL & NÖBETÇİ & İZİNLİ

>>> TESİSATÇIYIZ <<<

Akyurt SU KAÇAĞI TESPİTİ
KAMERA İLE KIRMADAN

Akyurt LAVABO & MUTFAK GİDERİ TIKANIK AÇMA

Akyurt PİMAŞ & KANAL & LOGAR
TIKANIK AÇMA

Akyurt KLOZET & TUVALET
TIKANIK AÇMA

Akyurt İLAÇLI PETEK TEMİZLEME

Akyurt TESİSAT BAKIM & ONARIM

Akyurt MUSLUK TAMİRİ & DEĞİŞİMİ

Akyurt
SU TESİSATÇISI

Akyurt su tesisat firmamız, uzman deneyimli kadrosu ile Akyurt ilçe ve mahallerinde sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir. Su tesisat sorunlarınızı gidermek için uygun fiyatlı profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Akyurt sıhhi tesisat firması olarak ev ve iş yerlerinizdeki kullanılan su tesisatı ile ilgili her türlü yenileme, tadilat, tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca inşaat halindeki evlere sıfırdan tesisat döşeme hizmetimiz de bulunmaktadır. Dilerseniz mevcut tesisatınızı yeniliyoruz.

Akyurt ‘nın tüm bölgelerinde tesisatçı hizmetleri sunuyoruz. Akyurt su tesisatçısı olarak sizlere 7 Gün / 24 Saat tesisat hizmetini en hızlı ve en güvenilir biçimde vermeye devam etmektedir. Akyurt su tesisat firmamız uzun yıllardır bir çok çalışma ile hızlı ve kesin çözüm sunduğu müşterilerinden memnuniyet kazanmış Akyurt su tesisatçıları arasındadır. İstanbul sıhhi tesisat firmamız her türlü tesisat ustası gerektiren işlerinizi en kaliteli şekilde yerine getirmektedir.

Akyurt TESİSAT ARIZA TAMİRİ

Akyurt Musluk tamiri, musluk değiştirme, lavabo tamiri, lavabo gider tamiri gibi talepleriniz için firmamızı dilediğiniz an arayabilirsiniz. Temiz su ve pis su tesisat arıza tespiti. Akyurt su tesisat tamiri konusunda yılların getirdiği tecrübeler ile çeşitli tesisat arızası sorunlarınız için haftanın her günü hizmet veriyoruz. Evinizde veya iş yerinizde oluşan her türden su tesisatı arızalarını uzman kadromuz ile tespit ediyor ve çözümler üretiyoruz.  

Akyurt KAMERA İLE KIRMADAN

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Akyurt Su Kaçağı Tespitini Kırmadan ve dökmeden yapıyoruz. Son model termal kameralarla su kaçağı tespiti. Su kaçağı sorunlarınızı modern cihaz ve ekipmanlarımız ile tespit ediyoruz. Su kaçağı arıza giderme işlemlerimizi uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik ile gerçekleştiriyoruz. Akyurt su kaçağı tespiti firmamız kırma ve dökme işlemleri yapılmadan arıza çıkaran bölgeyi bulmakta ve sadece su kaçağı arızası olan kısımda çalışma yapmaktadır.

Akyurt TIKALI PİMAŞ AÇMA

Akyurt ‘da Pimaş tıkanıklık açma konusunda uzmanlaşmış firmamız her türlü Pimaş boru ve gider tıkanıklığı açma hizmetleri vermektedir. Pimaş tıkanıklığı sorunlarınız için hemen tıkanıklık açma firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Deneyimli kadromuz ile Akyurt geneli tüm bölgelere günün her saatinde tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz.

Akyurt TIKALI BANYO AÇMA

Akyurt tıkanıklık açma firmamız banyo tıkanıklığı sorunlarınızda hemen yanınızda olacaktır. Her türlü banyo tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız Akyurt geneli tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır.  Banyo su gideri tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanmak için bizi hemen aramanız yeterli olacaktır.

Akyurt TIKALI MUTFAK GİDERİ AÇMA

Akyurt tıkalı mutfak gideri açma konusunda uzmanlaşmış firmamız her türlü mutfak boru ve gider tıkanıklığı açma hizmetleri vermektedir. Mutfak tıkanıklığı sorunlarınız için hemen tıkanıklık açma firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Deneyimli kadromuz ile Akyurt geneli tüm bölgelere günün her saatinde tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz.

Akyurt TIKALI LAVABO AÇMA

Akyurt tıkalı lavabo açma konusunda uzmanlaşmış firmamız her türlü lavabo boru ve gider tıkanıklığı açma hizmetleri vermektedir. Lavabo tıkanıklığı sorunlarınız için hemen tıkanıklık açma firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Deneyimli kadromuz ile Akyurt geneli tüm bölgelere günün her saatinde tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz.

Akyurt TIKALI KLOZET AÇMA

Akyurt tıkalı klozet açma konusunda uzmanlaşmış firmamız her türlü klozet boru ve gider tıkanıklığı açma hizmetleri vermektedir. Klozet tıkanıklığı sorunlarınız için hemen tıkanıklık açma firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Deneyimli kadromuz ile Akyurt geneli tüm bölgelere günün her saatinde klovet ve tuvalet tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz.

Akyurt TIKALI TUVALET AÇMA

Akyurt tıkalı tuvalet açma konusunda uzmanlaşmış firmamız her türlü tuvalet boru ve gider tıkanıklığı açma hizmetleri vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı sorunlarınız için hemen tıkanıklık açma firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Deneyimli kadromuz ile Akyurt geneli tüm bölgelere günün her saatinde tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz.

Akyurt Sıhhi Tesisat

Akyurt Su Tesisatçısı 7/24 olarak sıhhi tesisatçı ihtiyacınızda en hızlı şekilde profesyonel hizmet için yanınızdayız. Temiz ve pis su tesisatı sorunları, cihazla noktasal su kaçağı tespiti ve tamiri, kameralı robotla tıkanıklık açma, klozet iç takım ve sifon arızaları, doğalgaz tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, kombi değişimi ve çift yönlü petek temizleme konularında profesyonel teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Bölgelerimiz

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.


TÜM TESİSAT SORUNLARINIZDA
UZMANLARIMIZLA

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ.

Bilgi ve Arıza Randevu Formu

    AKYURT SIHHİ TESİSAT

    5/5
    ☎️ (0530) 964 23 67 ☎️👈TIKLA ARA